Producenci
Regulamin

Zasady zakupów w GREEN LIGHTS:  

Green Lights Miłosz Janiec
ul. Folusz 8
32-200 Miechów
REGON: 120256790
NIP: 659-147-10-41

1.Podczas zakupu proszę pamiętać aby wybrać sposób zapłaty i podać poprawny adres dostawy. 

2. Do każdego zakupionego produktu wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ tylko w formie elektronicznej, którą dostaniesz w osobnej wiadomości mailowej w postaci załącznika PDF. Faktury nie musisz drukować !! Zapisz ją w osobnym folderze na swoim komputerze i w razie reklamacji możesz wysłać ją nam w wersji elektronicznej. Dlaczego zrezygnowaliśmy z faktury papierowej ? Nasza firma stawia na EKOLOGICZNE rozwiązania. Zobacz co zyskuje ŚRODOWISKO !! W Polsce wystawia się około 4 miliardów faktur, co daje około 20 tys. ton papieru rocznie By wyprodukować 1 tonę papieru trzeba ściąć 17 drzew, co daje rocznie 170 hektarów lasu Na produkcję jednej tony papieru zużywa się około 8 tys. kWh energii Przez roczną produkcję faktur zanieczyszcza się 8,9 mld litrów wody. W ciągu roku, na wyprodukowanie faktur zużywa się 1,6 mln tonerów !!

3. Jeżeli pojawił się jakiś problem z przesyłką prosimy o kontakt. Szybko ustalimy co się dzieje z przesyłką.

4. Wszystkie paczki prosimy otwierać zaraz po dostarczeniu . Jeśli przy doręczeniu przesyłki, odbiorca stwierdzi, że jest ona uszkodzona (w szczególności stwierdzi uszkodzenia opakowania), odbiorca w obecności kuriera powinien otworzyć taką przesyłkę oraz wypełnić Protokół Na Okoliczności Stwierdzenia Szkody. Jeśli protokół nie zostanie wypełniony przy doręczeniu przez odbiorcę to reklamacja może zostać nieuznana. Najlepiej prosimy o szybki kontakt telefoniczny pod nr. tel. 795 774 086  lub mailowy. Wszystko to będzie potrzebne do pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.  

5. Jeśli płacą Państwo przelewem tradycyjnym prosimy podać w tytule przelewu numer zamówienia.  

6. Produkty dostępne na magazynie są wysyłane w ciągu 48 godzin. W innym przypadku ( OKRESY ŚWIĄTECZNE, DŁUGIE WEEKENDY, OKRES WIOSNY ) czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku.

7. Ze względu na duży asortyment oferowanych produktów istnieje możliwość, że zakupiony produkt będzie niedostępny. Zamówienie może być wtedy anulowane lub wysyłka nieznacznie się opóźni.  

8. Z nawozów i innych oferowanych przez nas produktów należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Niektóre produkty mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające pewne kwalifikacje. Przed każdym użyciem zakupionego produktu przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie i instrukcji.

9. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

10. Dane osobowe:

a. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Zamawiającego przez Sprzedającego (Dz.U. 2018 poz. 1000 USTAWA z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

b. Dane osobowe Zamawiającego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom są konieczne w celu wywiązania się z umowy zawartej na podstawie niniejszego regulaminu.

c. Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator sklepu internetowego – Green Lights z siedzibą w Miechowie.

d. Każdy Zamawiający, który wypełnił formularz zamówienia ma możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres administratora sklep@zielonaskarbnica.pl lub poprzez zalogowanie się na swoje konto w Sklepie.

11. Wszystkie opisy i zdjęcia dostępne na stronie są zastrzeżone. Bezprawne przerabianie i ich kopiowanie to złamanie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

12. Przy większych i cyklicznych zamówieniach istnieje możliwość dostania rabatu. Więcej szczegółów w zakładce WSPÓŁPRACA.

13. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. Klient ma możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia produktu.

14. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych użytkowników korzystających ze strony www.zielonaskarbnica.pl są zawarte na podstronie "Polityka prywatności"[klauzula informacyjna w myśl RODO tj. rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).] Jest to akt prawny przyjęty przez Unię Europejską regulujący zasady ochrony danych osobowych – zastępuje dyrektywę 95/46/WE z 1995 r.

15. Czas realizacji zamówienia w przypadku płatności kartą może się wydłużyć. Wszystko zależy od czasu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

16. ZielonaSkarbnica.pl zastrzega sobie możliwość naliczenia dodatkowych kosztów za dostawę w przypadku zakupów w różnych kategoriach. Wszystkie informacje na ten temat będą udzielane klientowi przez wysyłką.

Akceptacja regulaminu jest jednoznaczna z potwierdzeniem pełnoletności oraz posiadania wymaganego szkolenia jeśli zachodzi taka potrzeba.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl